Парафія на Буковині вирішила святкувати Різдво 25 грудня - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.98 € 31.81
Парафія на Буковині вирішила святкувати Різдво 25 грудня

Патріарх Української греко-католицької церкви Святослав.

Фото Радіо Свобода.

Парафія на Буковині вирішила святкувати Різдво 25 грудня

Чому на Заході Різдво 25 грудня, а у нас аж 7 січня? Насправді, і православні, і католики святкують Різдво Христове в один день ‒ 25 грудня. Хоча ця дата народження Ісуса Христа ‒ умовна. Ані в Біблії, ані в жодному документі її не знайти

Парафія церкви Різдва Пресвятої Богородиці та Святого Антонія Чернівецької єпархії УГКЦ цього року вперше святкуватиме Різдво Христове за григоріанським календарем – 25 грудня. Про це повідомляє РІСУ. Зазначається, що з відповідною ініціативою виступили як настоятель отець Василь (Гасинець), так і самі парафіяни.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

 Святкування Різдва 25 грудня – це й політичний крок.

«Глава УГКЦ, Блаженніший Святослав, чітко озвучив позицію УГКЦ щодо святкування Різдва 25-грудня: ініціатива має йти від мирян. Так само висловився і глава ПЦУ Епіфаній. Мої парафіяни ще минулого року підходили до мене з ініціативою святкування Різдва за новим стилем. Я їх підтримав, бо і сам давно про це мріяв. І цього року ми робимо перший крок. І це дуже правильно так робити, коли ініціатива виходить від самих парафіян», – зазначив отець Василь.

Він додав, що святкування Різдва 25 грудня – це й політичний крок.

Читати такожЕпіфаній сказав, коли ПЦУ перейде на відзначення Різдва 25 грудня

Джерело: Радір Свобода