Щоб школярі перейшли дорогу, один з водіїв перегородив своїм автомобілем увесь рух - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Щоб школярі перейшли дорогу, один з водіїв перегородив своїм автомобілем увесь рух

Дуже небезпечний перехід.

Фото: Волинські новини.

Щоб школярі перейшли дорогу, один з водіїв перегородив своїм автомобілем увесь рух

У Луцьку жителі вулиці Дубнівської вже давно просять поставити світлофор на переході поблизу ліцею

«Учора близько 13 год. на Дубнівській купка дітей–школярів намагалась перейти дорогу по пішохідному переходу, їх не пропускали машини, - пише у фейсбуці Олена Артьомова. – Після декількох спроб зупинити транспорт сигналами та маханнями руками з машини нами було прийняте рішення про перекриття дороги, сподіваючись що фури не підуть на таран Опеля. Машина виїхала перпендикулярно проїжджій частині. Рух зупинився... Діти побігли додому», – йдеться у повідомленні

За словами автора допису, ця подія сталася саме в тому місці, де у вересні цього року збили хлопчика

«Дітки, які ходять до школи на Дубнівській -будьте уважними! Батьки цих дітей – суперуважними», – пише Олена Артьомова.

Ця подія сталася саме в тому місці, де у вересні цього року збили хлопчика.

У коментарях, користувачі обурюються: «буває стоїш по 5 хвилин і ніхто не зупиниться», «а як виходиш потихеньку на проїжджу частину то ще сигналить тобі, ніби куди ти преш». 

Читайте також11-річний хлопчик загинув під час катання на санчатах

Ірина Нестерова зазначає, що «Обіцяли до кінця місяця світлофор... Кінець місяця за тиждень, а світлофором і не пахне». Олена Артьомова повідомила, що на днях відбудеться зустріч з міським головою Луцька Ігорем Поліщуком, де обов’язково обговорять дану проблему.

Нагадаємо, 5 вересня, на Дубнівській на пішохідному переході збили дитину. 10-річний хлопчик помер у лікарні. Міська рада виділила 800 тисяч гривень на встановлення світлофора на цьому місці.