Курси НБУ $ 36.57 € 37.51
Лучани невдоволені новою розміткою, бо стоять у заторах

Отакої!

Фото Pixabay.

Лучани невдоволені новою розміткою, бо стоять у заторах

Одна з місцевих жительок називає дорожню позначку необдуманим експерементом

Про це пише на платформі Відкрите місто Ірина Кашуба.

Читайте також: Перетнув подвійну суцільну: у Луцьку п’яний водій пропонував хабар поліцейським.

Досить непродуманих експериментів на дорогах міста!!! Розмітка та знаки повинні полегшувати рух свій учасників – і пішоходів, і автотранспортних засобів.

«Прошу повернути попередню дорожню розмітку та забрати нові дорожні знаки і розмітку, що ніби то мали зробити турбо кільце навпроти ТРЦ «Промінь». На сьогодні затор в напрямку руху від центру до ТРЦ «Промінь» розпочинається від ТЦ «Буратіно», оскільки відповідно до дорожньої розмітки заїхати на кільце можливо лише з крайнього лівого положення, а раніше можливо було їхати у дві смуги, що значно розвантажувало дорожній трафік міста. Маршрутному транспортному засобу, щоб заїхати на кільце потрібно чекати мінімум по 20 хвилин.

Досить непродуманих експериментів на дорогах міста!!! Розмітка та знаки повинні полегшувати рух свій учасників – і пішоходів, і автотранспортних засобів.

Також закликаю провести ревізію та огляд пішохідних нерегульованих переходів та дорожніх знаків і внести відповідні корективи - перенести, забрати і т.д. Оскільки досить багато таких, які створюють аварійну ситуацію. Зокрема для прикладу приводжу пішохідний перехід по вулиці Задворецькій, який облаштовано відразу за сміттєвим баком під накриттям і коли авто рухається у напрямку руху до вулиць Устилузька та Рівненська, то пішохода за конструкцією сміттєвого баку не видно взагалі, поки він не вийде на половину смуги руху. Також для прикладу - некоректний дорожній знак (повернений в невірну сторону) по вулиці Конякіна, 33 (фото додаю).

Безпека на дорогах залежить не лише від максимально допустимої швидкості, а й від грамотної продуманої дорожньої розмітки, доречних та ВИДИМИХ дорожніх знаків, від якості дорожнього покриття. Наше місто і всі його мешканці та гості заслуговують на комфорт та безпеку пересування будь яким способом. Прошу оперативно врегулювати клопотання», – йдеться у дописі.

Telegram Channel