У Луцьку просять повернути попередню схему кільця біля «Променя» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.46 € 32.79
У Луцьку просять повернути попередню схему кільця біля «Променя»

Таку петицію зареєструвала Ірина Кашуба.

Фото volynnews.

У Луцьку просять повернути попередню схему кільця біля «Променя»

Аби Луцька міська рада розглянула петицію, за 15 діб вона має зібрати як мінімум 300 підписів

У Луцьку біля площі Президента Грушевського потрібно повернути попередню схему проїзду на кільцевому перехресті, що дозволить уникнути постійних заторів. Також у місті необхідно відкоригувати окремі дорожні знаки та пішохідні переходи.

Таку петицію зареєструвала Ірина Кашуба. Підтримати її можна за посиланням.

«На сьогодні затор у напрямку руху від центру до РЦ «Промінь» розпочинається від ТЦ «Буратіно», оскільки, відповідно до дорожньої розмітки, заїхати на кільце можливо лише з крайнього лівого положення, а раніше можливо було їхати у дві смуги, що значно розвантажувало дорожній трафік міста. Маршрутному транспортному засобу, щоб заїхати на кільце, потрібно чекати мінімум по 20 хвилин», – вказала вона та додала, що розмітка і знаки повинні полегшувати рух і пішоходів, і транспортних засобів, а не навпаки.

Наше місто, всі його мешканці та гості заслуговують на комфорт та безпеку пересування будь-яким способом.

Читайте також: Перетнув подвійну суцільну: у Луцьку п’яний водій пропонував хабар поліцейським.

Водночас авторка петиції закликала провести огляд нерегульованих пішохідних переходів і дорожніх знаків та за необхідності відкоригувати їхнє розміщення.

«Досить багато таких (нерегульованих пішохідних переходів, – ВН), які створюють аварійну ситуацію. Для прикладу наводжу пішохідний перехід на вулиці Задворецькій, який облаштовано відразу за сміттєвим баком під накриттям. Коли авто рухається в напрямку до вулиць Устилузької та Рівненської, то пішохода за конструкцією сміттєвого баку взагалі не видно, поки він не вийде на половину смуги руху. Також, наприклад, некоректний дорожній знак (повернений у невірну сторону) на вулиці Конякіна, 33», – звернула увагу Ірина Кашуба.Жінка наголосила, що безпека на дорогах залежить не лише від максимально допустимої швидкості, а й від грамотної продуманої дорожньої розмітки, доречних та видимих дорожніх знаків, якості дорожнього покриття.

«Наше місто, всі його мешканці та гості заслуговують на комфорт та безпеку пересування будь-яким способом», – акцентувала вона.