На Рівненщині шукають зниклу жінку з дитиною - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
На Рівненщині шукають зниклу жінку з дитиною

Розшук.

Фото ілюстративне.

На Рівненщині шукають зниклу жінку з дитиною

Поліція розшукує жительку Костопільського району

До поліції 24 грудня надійшла заява 47-річного жителя села Данчиміст, що його дружина, Дячук Юлія разом з дитиною 2020 року нарподження вийшла з дому в напрямку села Маща, Костопільського району, і не повернулася.

Жінка пішла взяти участь в комісії з питань захисту прав дитини Малолюбашанської сільської ради,яка мала проводитись в Мащанському офісі Малолюбашанської сільської ради, але на комісію не з’явилась, після чого її місце перебування з дитиною не відоме. Додому жінка не повернулась.

 Із жінкою була дитина 7 місяців, яку вона перевозить у дитячому візочку.

Прикмети розшукуваної: зріст 160 -165 см., середньої тіло будови, волосся середньої довжини, темного кольору, обличчя овальне.Була одягнена: куртка типу «Пуховик» жовтого кольору, шапка темного кольору,чорні шкіряні черевики. Із жінкою була дитина 7 місяців, яку вона перевозить у дитячому візочку.

Поліцейські звертаються до усіх, кому відома будь-яка інформація щодо розшукуваної чи її можливого місця перебування, прохання повідомити за номером телефону: 097 6905116, (03657) 23132, тел/факс: (03657) 22748 або 102

 

 

 

 

 

 

Джерело: Костопільський Відділ Поліції ГУНП в Рівненській області