У луцькому кафедральному соборі відбувся концерт «Оранти» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
У луцькому кафедральному соборі відбувся концерт «Оранти»

Цьогоріч «Оранта» відзначила тридцятиліття.

Фото зі сторінки Волинської єпархії ПЦУ.

У луцькому кафедральному соборі відбувся концерт «Оранти»

Присутнім представили понад десяток колядок і щедрівок

На вечорі колядок архієрейського хору «Оранта» у Свято-Троїцькому соборі побував митрополит Луцький і Волинський Михаїл, інформує Волинська єпархія Православної церкви України.

Присутнім представили понад десяток колядок і щедрівок, більш та менш відомих. Розпочали концерт твором міжнародної музичної класики «Тиха ніч» Ф. Грубера. Далі прозвучали: «У Вифлеємі», «Небо і земля», «Що то за предиво» та сучасні, серед яких «Різдвяна ніч» композиторки М. Лозинської та інші. Завершили виступ многоліттям.

Розпочали концерт твором міжнародної музичної класики «Тиха ніч» Ф. Грубера. Далі прозвучали: «У Вифлеємі», «Небо і земля», «Що то за предиво» та сучасні, серед яких «Різдвяна ніч» композиторки М. Лозинської та інші. Завершили виступ многоліттям.

На продовження концерту колядували духовенство з парафіянами. Розповідаючи про різдвяні традиції, староста собору протоієрей Володимир Подолець зазначив, що піснеспівами славлять Творця і ангели, і Пресвята Богородиця. Адже в колядці є все: і для Бога, і для людей, і для самого життя. Душпастир побажав, щоби подальші роки були щасливими і мирними для всіх.

Цьогоріч, на Воздвиження чесного хреста Господнього, «Оранта» відзначила тридцятиліття. Керівник та головний регент – заслужений діяч мистецтв України Василь Мойсіюк.