Курси НБУ $ 29.25 € 30.11
Чоловік побив вчительку на очах в учнів

Виявилося, що зловмисник страждає психічними розладами.

Фото Pixabay.

Чоловік побив вчительку на очах в учнів

Суд призначив зловмиснику примусове лікування

У лютому 2020 року у Калуші, що на Івано-Франківщині неподалік кафе «Палермо» вчителька вела учнів 6-В класу відвідати музей Революції Гідності і АТО. В цей час до неї підійшов незнайомий чоловік і почав чіплятись. Після чого без причини вдарив жінку по голові, повідомляє «Ратуша».

У суді мати обвинуваченого розповіла, що її син страждає психічними розладами.

Внаслідок удару остання впала та вдарилась колінами до поверхні асфальтного покриття пішохідної доріжки, отримавши тілесні ушкодження у вигляді синця в ділянці правої ноги та синця в ділянці лівої ноги, які згідно з висновком експерта №93-54Д відносяться до легких тілесних ушкоджень.

Читайте також: Волинянин ударив ножем у шию молодого односельця, його взяли під варту.

У суді мати обвинуваченого розповіла, що її син страждає психічними розладами. Іноді він безпричинно телефонує в поліцію. Буває, що ходить по вулиці і кричить про терористів, безпідставно називає себе «президентом» і т.п.

Калуський міськрайонний суд ухвалив визнати, що обвинувачений вчинив суспільно небезпечне діяння, яке містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу України, у стані неосудності і застосувати до обвинуваченого примусові заходи медичного характеру у вигляді надання амбулаторної психіатричної допомоги в примусовому порядку.

Telegram Channel