Курси НБУ $ 36.57 € 37.51
Називаються газовиками: у Луцьку шахраї обкрадають квартири

Тривають слідчі дії.

Фото kg.ua.

Називаються газовиками: у Луцьку шахраї обкрадають квартири

Упродовж десяти днів – із 16 по 27 грудня 2020 року – до правоохоронців звернулося двоє жительок міста Луцька, котрі постраждали від дій псевдоспівробітників «Волиньгазу»

Жіночки, обличчя яких були приховані за захисними масками, стукали у квартири до громадян, називалися перевіряльниками газового обладнання і, поки одна з них відволікала господиню, інша нишпорила в оселі.
Таким чином у 90-річної лучанки ошуканки викрали 18 тисяч гривень, а в 84-річної – гроші та цінності на суму 16 тисяч гривень.

Коли візитери називаються представниками якихось установ – перевіряйте наявність у них посвідчень й телефонуйте в ці установи та з'ясовуйте підставність їхніх дій та чи справді саме ці громадяни уповноважені ці дії здійснювати.

Правоохоронці вживають заходів задля встановлення осіб зловмисниць та притягнення їх до відповідальності.

Прокурори ж звертаються до краян з проханням не впускати в помешкання незнайомців, не встановивши достеменно мети їхнього візиту. 

Читайте також: Волинянин вкрав скриньку з коштами на лікування дитини.

У разі, коли візитери називаються представниками якихось установ – перевіряйте наявність у них посвідчень й телефонуйте в ці установи та з'ясовуйте підставність їхніх дій та чи справді саме ці громадяни уповноважені ці дії здійснювати.

Попередьте, будь ласка, своїх родичів похилого віку щодо можливості візитів ошуканців.

Лише ваша уважність та обережність убезпечить вас від того, аби не стати жертвою злочину.

 

Джерело: Пресслужба прокуратури Волинської області
Telegram Channel