Із 1 січня в Україні здорожчає мобільний зв'язок: Київстар, Vodafone і Lifecell підвищують ціни - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.93 € 32.62
Із 1 січня в Україні здорожчає мобільний зв'язок: Київстар, Vodafone і Lifecell підвищують ціни

Мобільний зв’язок здорожчає.

Фото РБК-Україна.

Із 1 січня в Україні здорожчає мобільний зв'язок: Київстар, Vodafone і Lifecell підвищують ціни

Мобільні послуги з Нового року зростуть майже вдвічі

В Україні від 1 січня 2021 року ціни на деякі тарифні плани мобільних операторів суттєво збільшаться.

Про це пише «РБК-Україна». 

Зміна тарифів торкнеться користувачів компанії «Київстар», Vodafone і Lifecell.

Як зростуть тарифи «Київстар» 

Тариф «Безлім» збільшиться майже у два рази – з 95 гривень на місяць до 175 гривень. У пакет увійдуть: необмежений доступ до інтернету (мобільний і дротовий), обсяг вихідних дзвінків і смс по Україні – до 200 хвилин і 200 смс.
Тарифи для контрактних абонентів, які користуються послугами три роки та більше також зміняться. Тарифний план слід змінити до 31 грудня, в інакшому випадку оператор автоматично переведе на інший тарифний план.

Як зростуть тарифи Vodafone

Від 28 грудня найпростіший тариф Vodafone 4G Smart XS подорожчає з 35 гривень до 45 гривень. В пакет входить 1 ГБ інтернету, 100 хвилин по Україні. Також підвищаться тарифи й в інших пакетах. Vodafone Smart S – до 85 гривень (5 ГБ і 200 хвилин), Vodafone 4G Smart M – до 130 гривень (9 ГБ та 300 хвилин).

Як зростуть тарифи Lifecell

У січні 2021 року відбудуться зміни в умовах деяких тарифних планів і Lifecell.

Для тарифів: «Лайфхак», «Інтернет Жара», «Залізна двадцятка», а також «4 Безліміти 2019», «Жара GO», «Жара GO PLUS», «Комфорт» буде змінена вартість пакетів послуг на 4 тижні/30 днів, а для деяких тарифів також і пакет послуг на один день. 

Від 14 грудня до 28 лютого 2021 року абонентам цих тарифних планів буде надане право безкоштовно змінити тариф на будь-який інший із відкритих для підключення.