Ченці монастиря у Жидичині, які возили медиків на роботу, претендують на премію «Ті, що вражають» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.31 € 32.47
Ченці монастиря у Жидичині, які возили медиків на роботу, претендують на премію «Ті, що вражають»

На Волині монахи возили лікарів на роботу.

Фото Перший.

Ченці монастиря у Жидичині, які возили медиків на роботу, претендують на премію «Ті, що вражають»

Монахи Жидичинського Свято-Миколаївського чоловічого монастиря, які возили на роботу медиків, коли навесні 2020-го перестав працювати громадський транспорт, претендують на щорічну премію «Ті, що вражають», програми «ТСН» каналу «1+1»

Про це ідеться на сайті програми.

Загалом на премію – 19 претендентів.

На Волині монахи возили лікарів на роботу.

Як написала ведуча програми Марічка Падалко у фейсбуці, це люди, «які свого часу врятували чиїсь життя, подарували віру й надію іншим, зробили неможливе можливим».

«На Волині монахи возили лікарів на роботу. Відтоді, коли в області заборонили пасажирські перевезення – десятки медиків з навколишніх сіл не могли дістатися у лікарні Луцька. Тому звозити на роботу та забирати звідти їх узялися панотці. Роблять це безкоштовно, а в перервах між перевезенням – годують копів та медиків на блокпостах», – розповіли про монахів на «1+1».

Нагадаємо, коли з 19 березня у Луцьку перестав курсувати громадський транспорт у зв’язку з карантином через коронавірус, до справи підвезення медиків на роботу долучилися ченці Жидичинського Свято-Миколаївського чоловічого монастиря.