В Україну з Америки нелегально переправляли набої до вогнепальної зброї - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.31 € 32.47
В Україну з Америки нелегально переправляли набої до вогнепальної зброї

Викрили канал.

Фото СБУ Волині.

В Україну з Америки нелегально переправляли набої до вогнепальної зброї

Обшуки проводило управлінням СБУ у Волинській області спільно зі слідчими Управління СБУ у Львівській області під процесуальним керівництвом Львівської обласної прокуратури

За даними досудового слідства, мешканець Рівненської області організував незаконне переміщення засобів ураження через держкордон для продажу. Контрабандний товар він отримував від своїх спільників з однієї з країн Північної Америки через сервіси міжнародної пошти під виглядом товарів широкого вжитку.

Правоохоронці затримали контрабандиста після одержання закордонного відправлення з 1650 набоями до вогнепальної нарізної зброї. Під час обшуків за місцем проживання фігуранта правоохоронці вилучили 3 пістолети і рушницю.

Під час обшуків за місцем проживання фігуранта правоохоронці вилучили 3 пістолети і рушницю.

Слідчі органів безпеки повідомили зловмиснику про підозру за ч. 1 ст. 201 (контрабанда) Кримінального кодексу України.

Слідчі дії тривають. Заходи із викриття протиправної діяльності проводились Управлінням СБУ у Волинській області спільно зі слідчими Управління СБУ у Львівській області під процесуальним керівництвом Львівської обласної прокуратури.

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: Управління СБУ у Волинській області