Курси НБУ $ 29.25 € 30.11
В Україні подешевшали яблука та банани

Налітай!

Фото REUTERS.

В Україні подешевшали яблука та банани

А ось вартість цитрусових суттєво не змінилася

До Нового року в Україні подешевшали фрукти, а вибір став ширшим. Зокрема, яблука від українських виробників продаються від 7 грн/кг, що в середньому на 10-15% дешевше, ніж наприкінці 2019 року.

Про це повідомляють аналітики EastFruit, інформує УНІАН.

Вартість бананів в Україні варіюється від 20 до 29 грн/кг в залежності від імпортерів.

Вартість бананів в Україні варіюється від 20 до 29 грн/кг в залежності від імпортерів.

«Роком раніше в ці ж дні банани продавали по 24-26 грн/кг. Зараз конкуренція серед імпортерів бананів загострилася. Тому банани зараз можна купити навіть дешевше, ніж у 2019 році - імпортери продають їх в середньому на 20% дешевше», - йдеться в повідомленні.

До кінця 2020 року істотно розширився і діапазон цін на лимони, які зараз надходять у продаж за цінами від 28 грн/кг до 55 грн/кг.

Для порівняння, в ці ж дати 2019 року ціни на лимони в Україні становили 30-40 грн/кг. В цілому, експерти EastFruit відзначають, що істотної зміни цін на лимони в цьому році немає.

Що стосується головних новорічних фруктів - мандарин, торгівля напередодні Нового року здійснюється без особливих труднощів і оптові ціни на мандарини лише несуттєво перевищують минулорічні показники.

«Широкий ціновий діапазон - від 26 до 40 грн/кг - пояснюється різними якісними параметрами даних цитрусових, сортовим розмаїттям і країною виробництва. Тобто особливого зростання витрат на мандарини в українських споживачів не передбачається», - йдеться в повідомленні.

Telegram Channel