Нардепка Скороход у «георгіївській» сорочці заявила, що боротьба з комунізмом — це «маразм» (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.27 € 32.60
Нардепка Скороход у «георгіївській» сорочці заявила, що боротьба з комунізмом — це «маразм» (Відео)

"Чому якась недалека людина повинна мені вказувати, що це символ зла?"

Скрін з відео.

Нардепка Скороход у «георгіївській» сорочці заявила, що боротьба з комунізмом — це «маразм» (Відео)

Колишня депутатка фракції «Слуга народу», а нині членкиня групи «За майбутнє» Ганна Скороход в етері телеканалу «НАШ» розкритикувала боротьбу з комунізмом і назвала це маразмом

Про це повідомляє «Історична правда» зпосиланням на The Бабель.

«Боротьба з комунізмом, Радянським Союзом — це все маразм. І такі випадки, які ми спостерігаємо у Львові — це хвороба суспільства, це запалення мозку частини суспільства, які ми маємо завдяки політиці, яку у нас проводили всі ці роки. [...] Ми повинні шанувати історію. У мене прадід дійшов до Берліна, для нього георгіївська стрічка — символ перемоги. Чому якась недалека людина повинна мені вказувати, що це символ зла? На якій підставі?» — заявила Скороход.

«Боротьба з комунізмом, Радянським Союзом — це все маразм. І такі випадки, які ми спостерігаємо у Львові — це хвороба суспільства, це запалення мозку частини суспільства, які ми маємо завдяки політиці, яку у нас проводили всі ці роки». 

Читайте також: 34% українців негативно ставляться до заборони комуністичної символіки 

Нагадуємо, 25 січня 2016 року Вищий адміністративний суд України остаточно заборонив Комуністичну партію. Закон «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їх символіки» набув чинності в травні 2015 року.