Які запитання про дітей залишилися за кадром новорічного привітання Зеленського - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.46 € 32.79
Які запитання про дітей залишилися за кадром новорічного привітання Зеленського

Експерт нагадала, що є діти, які мріють бачити тверезу маму, які потребують любові і турботи батьків, які втомилися від бідності.

Скриншот.

Які запитання про дітей залишилися за кадром новорічного привітання Зеленського

Якщо вже співрозмовниками Президент обрав дітей, то й говорити треба про дітей, про їх реальні проблеми

В Україні вималювався новий тип політика, керівника держави, який експлуатує образ дитини для досягнення своєї прагматичної мети, яка не має ніякого відношення ні до дітей «на екрані», ні тим більше до дітей по інший бік екрану. Так прокоментувала новорічне звернення президента Володимира Зеленського до українців співголова Громадської організації «Служба захисту прав дітей» Людмила Волинець в Facebook.

За її словами, президент не має поняття про реальний стан дітей в Україні, про руйнування всієї вертикалі виконавчої гілки влади з питань дітей, інакше йому не прийшло б в голову подавати привітання в такому вигляді. Якщо вже співрозмовниками Президент обрав дітей, то й говорити треба про дітей, про реальних дітей та їх проблеми.

Експерт нагадала, що є діти, які мріють бачити тверезу маму, які потребують любові і турботи батьків, які втомилися від бідності, від буллінгу однокласників. І вони хотіли б розповісти про самогубство однокласників від синіх китів, про дитячу наркоманію та дитячу злочинність, про незатребуваність таланту дитини, про неспроможність навчатися, про те, що дитина мріє, щоб ніколи в Україні не було оголошень про збір коштів на лікування онкохворої дитини - сусіда або брата... Однак президент бачить проблеми і їх мрії інакше...

«Здається мені, що Президент навіть не здогадується, що дитинство в українських дітей не завжди щасливе. Що є борг у держави, закріплений Конституцією, рятувати тих дітей, кому реально загрожує смерть... це також діти України! 

«Здається мені, що Президент навіть не здогадується, що дитинство в українських дітей не завжди щасливе. Що є борг у держави, закріплений Конституцією, рятувати тих дітей, кому реально загрожує смерть від чергового співмешканця мами, згвалтування, або перебування в алкогольному або наркотичному угарі... це також діти України! і вони мають право на життя. І президент повинен знати, що коли його спічрайтери роздають, слава Богу, щасливим дітям на знімальному майданчику папірці зі словами «багато грошей», а діти не розуміючи глибини руйнування сімей і дітей сучасною бідністю, будуть намагатися фонетично точно сказати доручене. Всі дорослі були дітьми.

Читайте також: Що побажав нам на Миколая український Президент?

Але не всі діти стануть дорослими. Дбати, щоб виросли всі з 300 тисяч, народженням яких, Ви, пане Президенте вчора красувалися, і Ваш борг, поки погано виконується, якщо не сказати ігнорований або посилений в своїй трагічності», - говорить Волинець.