Прокурор попросив закрити справу на СБУшника, якого звинувачував 4 роки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.46 € 32.79
Прокурор попросив закрити справу на СБУшника, якого звинувачував 4 роки

Через чотири роки судових слухань прокурор повідомив, що пред’явлене сбушнику обвинувачення не підтверджується.

Фото policecontrol.com.ua.

Прокурор попросив закрити справу на СБУшника, якого звинувачував 4 роки

Дзержинський міський суд Донецької області закрив справу проти чоловіка, який працював старшим оперуповноваженим Костянтинівського МРВ УСБУ в Донецькій області.

Справа слухалася в суді з жовтня 2016 року. В останньому засіданні прокурор відмовився підтримувати державне обвинувачення, пояснюючи, що версія не підтверджується. Про це повідомляє policecontrol.com.ua з посиланням на «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу від 23 грудня.

У 2016 році сбушник нібито пригрозив перевірками і зупиненням діяльності підприємцю, який надавав послуги інтернету ДП «Дзержинськвугілля». Щоб не чіпали, треба було разово заплатити 10 тисяч гривень і потім ще по одній тисячі гривень щомісяця. Сбушник нібито мав спільника. Їх обох затримали після того, як вони двічі отримали по 5 тис. грн. За даними розслідування, гроші знайшли за місцем проживання сбушника і в машині його спільника.

У 2016 році сбушник нібито пригрозив перевірками і зупиненням діяльності підприємцю, який надавав послуги інтернету ДП «Дзержинськвугілля». Щоб не чіпали, треба було разово заплатити 10 тисяч гривень і потім ще по одній тисячі гривень щомісяця. 

Через чотири роки судових слухань прокурор повідомив, що пред’явлене сбушнику обвинувачення не підтверджується. Мотиви свого рішення він виклав у постанові, яку передав суду. Потерпілий підприємець самостійно підтримувати обвинувачення відмовився. Тому суд справу закрив.

29 грудня суд виніс вирок щодо чоловіка, який вважався спільником сбушника. Прокурор змінив обвинувачення із ч.3 ст.368 КК (неправомірна вигода) на ч.2 ст.190 КК (шахрайство).

Суд затвердив угоду між потерпілим і обвинуваченим. У вироку йдеться начебто чоловік обманював підприємця і мав намір гроші банально привласнити, не передаючи працівнику СБУ.