Курси НБУ $ 41.47 € 46.38
Біля Львова в аварії постраждали 8 волинян: ПОДРОБИЦІ ДТП ( Фото)

ДТП біля Львова.

Фото Варта 21.

Біля Львова в аварії постраждали 8 волинян: ПОДРОБИЦІ ДТП ( Фото)

Легковик виїхав на зустрічну смугу й зіткнувся з мікроавтобусом

Аварія сталася близько 23:00 суботи, 2 січня, на трасі М-06 «Київ – Чоп» між селами Давидів та Пасіки-Зубрицькі Пустомитівського району Львівської області. Водій легковика виїхав на зустрічну смугу й там зіткнувся з мікроавтобусом, в якому їхали волиняни.

Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації, передає ТСН.

За кермом легкового автомобіля «BMW 320d» був 26-річний мешканець Винників. За кермом мікроавтобуса «Mercedes Sprinter» – 36-річний мешканець Стрия.

Унаслідок зіткнення були травмовані дев'ять людей.

Серед постраждалих волинян є діти

«Внаслідок зіткнення за медичною допомогою звернулись восьмеро пасажирів мікроавтобуса. Усі вони – мешканці Волині, четверо з яких –неповнолітні віком 17 років, один - 18-річний, двоє - віком 20 років та один - 52 роки. Після обстеження медики госпіталізували 17-річну пасажирку мікроавтобуса, усі інші пасажири після надання допомоги були відпущені додому. Також травмований та госпіталізований водій BMW», - зазначили в поліції.

 

Правоохоронці встановлюють обставини ДТП.

 

 

 

 

 

Джерело: ТСН
Telegram Channel