На Волині із 1 січня зросла вартість доставки газу: на скільки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.46 € 32.79
На Волині із 1 січня зросла вартість доставки газу: на скільки

В Україні працює 43 оператори газорозподілу.

Фото Главком.

На Волині із 1 січня зросла вартість доставки газу: на скільки

Регулятор затвердив нові тарифи на розподіл газу для усіх 43 операторів з розподілу

4 січня Національна комісія, що здійснює державне регулювання в сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) оприлюднила список нових тарифів на розподіл газу для усіх 43 операторів з розподілу газу (облгазів). Рішення про зростання тарифів для 22 облгазів НКРЕКП ухвалила 30 грудня (постанови №2765-2787). Ще раніше – 19 грудня – державний Регулятор затвердив нові тарифи для першої групи облгазів. 

Отже, в платіжці від оператора газорозподільної системи в графі «плата за розподіл (доставку) природного газу» стоятиме більша цифра. В середньому тарифи на розподіл газу в 2021 році зросли в 1,6 раза. Загалом в Україні працює 43 оператори газорозподілу – їм тарифи затверджує державний Регулятор – НКРЕКП.

Найбільший тариф встановлено для абонентів ТОВ «Газовик» – 3,06 грн за кубометр на місяць. А найменший – 0,37 грн за кубометр на місяць – абонентам АТ «Київгаз».  Але для двох компаній тарифи знизилися – для ПрАТ «НГХП «Сірка» (Львівська обл., місто Новий Розділ) тариф став 1,37 грн (в грудні – 1,82 грн), для ТзОВ «Спектргаз» (Львів) – 2,82 грн (у грудні – 3,28 грн).   

Читати також: Як волинянка спробувала знайти постачальника дешевшого газу і що з цього вийшло

 

 

Джерело: Главком.