На Волині міського голову, депутата і землевпорядника судитимуть за хабарництво - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
На Волині міського голову, депутата і землевпорядника судитимуть за хабарництво

Хабар.

Фото прокуратури Волині.

На Волині міського голову, депутата і землевпорядника судитимуть за хабарництво

Підуть під суд за вимагання і одержання 4300 доларів США неправомірної вигоди

Волинська обласна прокуратура затвердила і скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вимагання й одержання неправомірної вигоди (ч.3 ст. 368 КК України) Камінь-Каширським міським головою, а також депутатом та провідним спеціалістом земельного відділу Камінь-Каширської міської ради.

Слідство встановило, що посадовці 24 вересня 2020 року одержали від підприємця 4300 доларів США за сприяння у виділенні йому земельної ділянки комерційного призначення для будівництва багатоквартирного будинку.

Невдовзі обвинувачені у вчиненні цього злочину чиновники постануть перед судом.

 Посадовці 24 вересня 2020 року одержали від підприємця 4300 доларів США за сприяння у виділенні йому земельної ділянки комерційного призначення для будівництва багатоквартирного будинку.

Викриття міського голови, депутата міськради і землевпорядника – спільна робота прокурорів, Управління стратегічних розслідувань у Волинській області та Головного управління Національної поліції в області.

 

Джерело: Пресслужба Волинської обласної прокуратури