У селянина на Ковельщині вилучили партію цигарок на 350 тисяч - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.17 € 32.44
У селянина на Ковельщині вилучили партію цигарок на 350 тисяч

Цигарки.

Фото ДФС Волині.

У селянина на Ковельщині вилучили партію цигарок на 350 тисяч

Волинські податківці виявлено місце зберігання значної партії тютюнових виробів

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Волинській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили місце незаконного накопичення значної партії тютюнових виробів.

Про це інформують в ГУ ДФС у Волинській області.

Правоохоронці з’ясували, що житель одного з сіл Ковельського району на території власного житлового обійстя незаконно зберігав тютюнові вироби без марок акцизного податку встановленого зразка, з метою подальшої реалізації на території регіону, в тому числі через мережу роздрібної торгівлі.

Житель одного з сіл Ковельського району на території власного житлового обійстя незаконно зберігав тютюнові вироби без марок акцизного податку.

Відтак, в рамках операції «Акциз» та розслідування кримінального провадження за ст. ст. 199, 204 КК України, проведено санкціонований обшук, за наслідками якого вилучено з незаконного обігу 7000 пачок тютюнових виробів орієнтовною вартістю 350 тисяч гривень.

Наразі проводяться першочергові слідчі дії та вирішується питання про накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності.

 

 

 

 

Джерело: ДФС у Волинській області