Мер Антверпена вийшов у прямий ефір без штанів (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.03 € 32.77
Мер Антверпена вийшов у прямий ефір без штанів (Відео)

Отакої!

Скріншот УНІАН.

Мер Антверпена вийшов у прямий ефір без штанів (Відео)

Політик сподівався, що цього ніхто не помітить...

Мер бельгійського міста Антверпен і глава сепаратистської партії Новий Фламандський альянс Барт де Вевер осоромився в прямому телеефірі.

Як повідомляє Politico, він давав інтерв'ю онлайн, при цьому перебуваючи вдома, а одягнений він був у сорочку і труси. Ймовірно, політик розраховував, що в кадр потрапить тільки верхня частина його вбрання, але не врахував, що за спиною у нього стоїть велике дзеркало, в якому він відбивається цілком і де видно його голі ноги, передає УНІАН з посиланням на u-news.com.ua.

«На Вас дуже красива сорочка. Напевно, ви наділи її спеціально для нас. Але невже під цією сорочкою ви тільки у спідній білизні?»- запитала ведуча Кім Дебрі, сміючись, і таким чином привертаючи увагу до конфузу де Вевера.

«На Вас дуже красива сорочка. Напевно, ви наділи її спеціально для нас. Але невже під цією сорочкою ви тільки у спідній білизні?»- запитала ведуча Кім Дебрі, сміючись, і таким чином привертаючи увагу до конфузу де Вевера. «Звідки Ви знаєте?»,- запитав збентежений мер. А потім, чортихнувшись, зрозумів, що сталося. Політик зазначив, що 2021 рік почався з вкрай незручного моменту, який запам'ятається йому надовго.