Курси НБУ $ 29.25 € 30.11
На Волині двоє молодиків посеред дороги кидалися на автомобілі і копали їх (Відео)

Жах!

Фото з фейсбуку.

На Волині двоє молодиків посеред дороги кидалися на автомобілі і копали їх (Відео)

У Володимирі-Волинському зафільмували двох чоловіків, які посеред ночі шкодили проїжджаючі машини

«На передодні Різдва поблизу магазину «Рукавичка», по вул. Ковельська, двоє чоловіків перебували на проїзній частині та пошкоджували автомобілі, які рухались», - написали на фейсбук-сторінці Твій Володимир та виставили відповідне відео.

«Колись їхав по місту, і на моє авто так само собаки кидались. Але в псів був шлюбний період, і збільшена агресія. Можливо це Вурдалаки))), під час шлюбного періоду, просто в образі людей. Але якщо серйозно, це добре що водії з далека бачили що твориться на дорозі і скидали швидкість до мінімуму. По місту дозволено їхати 50км/год., додаємо до швидкості мокрий асфальт і дощ, і виходить в нас такий результат: одна каліка (в кращому випадку), у водія зіпсовані нерви, стрес, без сонна ніч, совість яка його ще довго мучити буде, та побите авто, у копів та медиків ще одне неспокійне чергування ( які і без того мають роботу). А автор відео замість того щоб проявити свою громадянську позицію (визвати поліцію або втрутитись самому, щоб пояснити молодикам що вони помиляються) сидить і фільмує, але недай бог, якби щось з того що я перелічив сталось, то він спокійно поїхавби додому, писати всім в фб, що вмісті трапилось в нього на очах.

В Європі також є купа п'яного бидла, але там громадяни не проходять повз, а стараються допомогти виправити ситуацію, і застерегти від виникнення біди та жертв, ось це і є Європа.

І на останок, в Європі також є купа п'яного бидла, але там громадяни не проходять повз, а стараються допомогти виправити ситуацію, і застерегти від виникнення біди та жертв, ось це і є Європа!» – коментує один із користувачів/

Zoryana Kvashuk обурюється: «В Польщі патрулюють на свята постійно і штрафи виписують що без масок на вулиці а тут можна і на ялинці повисіти і машинам копняка дати».

Читайте такожУ місті на Волині молодик виліз на головну новорічну ялинку (Відео)

«Через таких дибілів,і стаються проблеми. Вийшлоб кілька шоферів ,відчистили тих ненормальних,хоч трохи би знали своє місце. Алеж ніхто нехоче проблем,бо ніхто незнає що у цих слабоумних на думці», – коментує інцидент Марійка Славінська. А Анна Журавльова дивується: «А що то через день вже робиться? То на ялині, то по дорозі. Вільний доступ до наркотиків чи відсутність поліції? Це ж видно, що вони не п'яні, а під дією наркотичних речовин. Чи то коронавірус так в голову б' є?»

Telegram Channel