10 ветеранів російсько-української війни з Волині отримають безкоштовні квартири - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.17 € 32.44
10 ветеранів російсько-української війни з Волині отримають безкоштовні квартири

Воїн отримав заслужене житло.

Фото зі сторінки Юрія Ганджали у facebook.

10 ветеранів російсько-української війни з Волині отримають безкоштовні квартири

Про це повідомив керівник Волинського обласного осередку спілки учасників бойових дій в АТО «Побратими України» Юрій Ганджала на своїй сторінці у facebook

«Вперше на Волині спілкою учасників бойових дій в АТО «ПОБРАТИМИ УКРАЇНИ» було створено житлово-будівельний кооператив. Пройдений довгий шлях, подолано багато перешкод, але в результаті 10 учасників бойових дій в АТО отримають по 2-кімнатній квартирі абсолютно безкоштовно», – цитує «Волиньпост» Юрія Ганджалу.

Сертифікат від забудовника отримав Грицюк Микола - голова відокремленого підрозділу Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО «Побратими України» в м. Ковель та Ковельському районі, який з 2014 року і по сьогодні захищає Україну зі зброєю в руках на лінії розмежування.

Читайте також: Волинські ветерани АТО/ООС вимагають пояснень, як громади виділятимуть землю.

Цього разу сертифікат від забудовника отримав Грицюк Микола - голова відокремленого підрозділу Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО «Побратими України» в м. Ковель та Ковельському районі, який з 2014 року і по сьогодні захищає Україну зі зброєю в руках на лінії розмежування.