Луцькі школярі вперше записали відеокліпи різдвяних колядок - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Луцькі школярі вперше записали відеокліпи різдвяних колядок

Побачити відеокліп можна на інтернет-сторінці музичної школи.

Фото Суспільне.Волинь.

Луцькі школярі вперше записали відеокліпи різдвяних колядок

Вихованці Луцької музичної школи № 1 імені Фридерика Шопена вперше записали відеокліпи різдвяних колядок. Одну із них – «Тихая ніч» – діти виконали чотирма мовами

Колядку «Тихая ніч» заспівали четверо дівчат із фольклорного колективу «Зоряниця». Записували кліп українською, англійською, німецькою та польською мовами, пише Суспільне.

Учасниця колективу Ксенія Яручик розповіла, що обрана колядка досить відомою в Україні та світі. «Її просто переклали, тому вона не сильно важка і вчити її було не важко», – каже дівчина.

Побачити відеокліп можна на інтернет-сторінці музичної школи.

Учасниця гурту Устина Федотова розповіла, що поза кадром у колективу тривала дуже бурхлива підготовка до кліпу. «Треба було наставити картинку, зняти запис, записати звук. І це все треба було зробити в один день», – каже дівчина.

Викладачка, керівниця фольклорного колективу Олена Богдан зазначила, що таких виконавців, як Моцарта, Бетховена, Шуберта, Шумана, співають завжди мовою оригіналу. Каже: знімали відеокліп уперше, тож дуже хвилювалися.

Ідея записувати виступи дітей і викладачів колективу музичної школи прийшла після того, як у школі з’явилася аудіо та відеотехніка, розповідає його керівниця Ольга Чуріна.

Із її слів, зараз у школі викладачі вчаться не лише писати звук, але й знімати відео, майстерності монтажу. Каже: хоч цим займаються нині як початківці, проте бачать, наскільки задоволені діти. Директорка зазначила: під час репетицій і записів дотримувалися карантинних норм, зокрема, було не більше 20 дітей на сцені.

Побачити відеокліп можна на інтернет-сторінці музичної школи.