Курси НБУ $ 29.25 € 29.81
Ілон Маск обігнав Джеффа Безоса і став найбагатшою людиною планети

Нічого собі!

Фото epravda.com.ua

Ілон Маск обігнав Джеффа Безоса і став найбагатшою людиною планети

Статки засновника компанії Tesla зростають вражаючими темпами

Засновник компанії Tesla Ілон Маск обігнав засновника Amazon Джеффа Безоса у рейтингу багатіїв та став найбагатшою людиною світу.

Про це повідомляє Економічна правда з посиланням на Bloomberg.

Зазначається, що після зростання ціни акцій Tesla на 4,8% у четвер Маск обійшов Безоса у рейтингу багатіїв.

Статки Маска оцінюються в 188,5 млрд доларів - це на 1,5 мільярда доларів більше, ніж Безоса, який займав перше місце з жовтня 2017 року.

«Станом на 10:15 ранку в Нью-Йорку (17:15 за Києвом) статки Маска оцінюються в 188,5 млрд доларів - це на 1,5 мільярда доларів більше, ніж Безоса, який займав перше місце з жовтня 2017 року», - пише агентство.

За останній рік статки Маска зросли на понад 150 млрд доларів. Bloomberg пише, що «це, можливо, найшвидший ріст багатства в історії».

Це пов'язують із «безпрецедентним» ростом акцій Tesla (ріст на 743% у минулому році завдяки стабільному прибутку, включенню до індексу S&P 500 та ентузіазму як і з Уолл-стріт, так і з боку роздрібних інвесторів).

«Незважаючи на свої астрономічні здобутки, Маск заявляв, що мало цікавиться матеріальними речами і має мало активів поза межами своїх часток в Tesla і SpaceX. Минулого місяця він говорив, що головною метою його багатства є пришвидшення еволюції людства до космічної цивілізації», - пише Bloomberg.

«Я хочу мати можливість зробити якомога більший внесок  у місто на Марсі. Це просто великий капітал», - додав Маск.

Про те, що Маск після росту акцій Tesla очолив рейтинг багатіїв, написало і Washington Post, котре належить Безосу.

«Як дивно», - написав Маск у Twitter у відповідь на твіти щодо цієї новини. «Ну, повернімося до роботи...», - додав він.

Telegram Channel