У Луцькому університеті нові факультети та кафедри - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.98 € 31.81
У Луцькому університеті нові факультети та кафедри

Актуально для вступників!

Фото з відкритих джерел.

У Луцькому університеті нові факультети та кафедри

Нові можливості для викладачів і студентів

Від 1 січня 2021 року у Луцькому НТУ функціонують нові факультети та кафедри. Деякі із підрозділів стали новоствореними, а окремі з них дістали нові назви.

Про це йдеться на сайті вишу.

Зміни відбулися згідно з наказом ректора Ірини Вахович.

Традиційно, найвищою гілкою влади у Луцькому НТУ є ректор, ректорат та вчена рада. За окремими спрямуваннями працюватимуть чотири проректори з науково-педагогічної роботи:

 • забезпечення якості освіти;
 • партнерство;
 • дослідження;
 • інфраструктура.

Щодо факультетів, то відтепер у ЗВО функціонують:

 • Факультет архітектури, будівництва та дизайну;
 • Факультет транспорту та механічної інженерії;
 • Факультет аграрних технологій та екології;
 • Факультет комп’ютерних та інформаційних технологій;
 • Факультет митної справи, матеріалів та технологій;
 • Факультет бізнесу та права;
 • Факультет цифрових, освітніх та соціальних технологій.

Кожен факультет має нові або ж перейменовані кафедри, зокрема на ФАБД діятимуть: кафедра архітектури та містобудування, каф. будівництва та цивільної інженерії, каф. дизайну та графіки, каф. електричної інженерії, каф. прикладної математики та механіки.

Кожен факультет має нові або ж перейменовані кафедри, зокрема на ФАБД діятимуть: кафедра архітектури та містобудування, каф. будівництва та цивільної інженерії, каф. дизайну та графіки, каф. електричної інженерії, каф. прикладної математики та механіки.

На ФТМІ функціонуватимуть: кафедра автомобілів та транспортних технологій, каф. галузевого машинобудування, каф. прикладної механіки та мехатроніки, кафедра фізики та вищої математики.

ФАТЕ у своєму підпорядкуванні матиме: каф. екології та агрономії, каф. аграрної інженерії, каф. лісового господарства.

На ФКІТ працюватимуть: кафедра комп’ютерних наук, каф. інженерії програмного забезпечення, каф. комп’ютерної інженерії та кібербезпеки, каф. автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій, каф.електроніки та телекомунікацій.

Новий факультет МСМТ поповниться: кафедрою товарознавства та експертизи в митній справі, каф. матеріалознавства, каф. технологій і обладнання переробних виробництв, каф. технологій легкої промисловості, каф. туризму та готельно-ресторанної справи.

Окрім звичних кафедр для факультету бізнесу, додається ще кілька кафедр, а відтак на ФБП функціонуватимуть: кафедра обліку і аудиту, каф. фінансів, банківської справи та страхування, каф. менеджменту, каф. маркетингу, каф. підприємництва та логістики, каф. економіки, каф. міжнародних економічних відносин, каф. права.

Новостворений факультет ЦОСТ поповниться: кафедрою цифрових технологій, каф. соціогуманітарних технологій, каф. фізичної культури, спорту та здоров’я, каф. іноземної та української філології, каф. цивільної безпеки.

Читати також: В Україні заснували довічні стипендії за видатні заслуги у сфері вищої освіти

Джерело: Луцький національний технічний університет