Курси НБУ $ 29.25 € 30.53
На Волині звільнять майже 600 працівників РДА

У місячний термін державні службовці будуть звільнені з посад, а у двомісячний термін усі інші працівники РДА так само будуть звільнені зі своїх посад.

Фото ілюстративне.

На Волині звільнять майже 600 працівників РДА

Працівників 16 райдержадміністрацій Волині повідомили про вивільнення з посад. Загалом в області має залишитися 590 працівників. До Нового року їх було 1184

Про це розповіла начальниця відділу облдержадміністрації Ірина Лебедюк, інформує Суспільне.

Як відомо, на Волині замість 16 утворили 4 райони. Відповідно – і райдержадміністрацій працюватиме чотири.

На початку грудня 2020 року уряд прийняв розпорядження, яким реорганізував та утворив в Україні 119 районних державних адміністрацій відповідно до до нового адміністративно-територіального устрою.

У місячний термін державні службовці будуть звільнені з посад, а у двомісячний термін усі інші працівники РДА так само будуть звільнені зі своїх посад.

6 січня працівників райдержадміністрацій Волині повідомили про вивільнення з посад. У місячний термін державні службовці будуть звільнені з посад, а у двомісячний термін усі інші працівники РДА так само будуть звільнені зі своїх посад.

До 18 січня створять комісії з ліквідації райдержадміністрацій та передачі майна у власність новоствореної територіальної громади.

Місто Рожище до адміністративно-територіальної реформи було районним центром. Із 1 січня Рожищенський район у складі Луцького укрупненого району, розповідає голова райдержадміністрації Сергій Шкода.

У розпорядженні про вивільнення працівників поза штатом опиниться 63 людини. Каже, що свої функції голови ще виконуватиме впродовж трьох місяців, поки не передасть усі робочі справи наступникам.

Спеціалістка районного управління економіки Ольга Шолохова 10 років на державній службі. Каже, з думкою про скорочення змирилася, сподівається знайти роботу у новоствореній Луцькій райдержадміністрації. Хоча жінка не виключає, що можливо доведеться їхати на заробітки, на фізичну працю.

Утворення нових районів не вплине на заповнення адреси у поштовій кореспонденції, каже заступниця директора Волинської дирекції Укрпошти Олена Рудник. Оскільки на конверті обов’язково вказується індекс місця призначення, а всі населені пункти підв’язані під індекс.

Telegram Channel