Курси НБУ $ 29.25 € 30.11
На Волині помер судмедексперт відділу поліції

Світла пам’ять.

Фото з відкритих джерел.

На Волині помер судмедексперт відділу поліції

Чоловіку було 64 роки

Помер судово-медичний експерт Іваничівського міськрайонного відділення Богдан Війтович.

Сумну звістку повідомили на сторінці Іваничівського відділення поліції у фейсбуці.

Колектив Іваничівського відділення поліції висловив співчуття рідним та близьким з приводу передчасної смерті колеги –судово-медичного експерта Іваничівського міськрайонного відділення.

 Богдан Іванович народився на Львівщині, але після закінчення інтернатури залишився працювати та жити на Волині. Він також проходив також службу в АТО на посаді начальника медичної служби 44-ї артилерійської бригади.

«Нехай добрий, світлий спомин про Богдана Івановича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була важливою у житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть»,– йдеться в повідомленні. 

Як повідомляє ІА Волиньпост, Богдан Війтович народився на Львівщині, але після закінчення інтернатури залишився працювати та жити на Волині. Він також проходив також службу в АТО на посаді начальника медичної служби 44-ї артилерійської бригади.

Його серце зупинилося на 64-му році життя.

Читати також: На перший день Різдва на Волині помер директор школи.

Джерело: Іваничівський відділ поліції.
Telegram Channel