Курси НБУ $ 29.25 € 30.53
Пристрій, який вибухнув у руках дитини, був схожий на м'яч

Одяг попсований у трьох, а постраждала одна дитина - в неї невеликий опік на руці.

Пристрій, який вибухнув у руках дитини, був схожий на м'яч

Унаслідок вибуху у вінницькому дитсадку постраждала одна дитина. У трьох дітей пошкоджено одяг

Про це повідомила директор департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на «Укрінформ».

«Під час ранкової прогулянки діти вийшли на вулицю і дитина побачила на майданчику предмет, схожий на м’ячик. Дитина його взяла, і він вибухнув у неї в руках. Тобто, одяг попсований у трьох, а постраждала одна дитина - в неї невеликий опік на руці. Лікар швидкої допомоги констатував менше 1%», - повідомила Яценко.

Одяг попсований у трьох, а постраждала одна дитина - в неї невеликий опік на руці.

За її словами, попри це, керівництво дитсадку, відповідно до правил дій при надзвичайних ситуаціях, викликало ДСНС, поліцію і швидку допомогу.

Чиновниця зазначила, що те, який саме пристрій вибухнув у руках дитини і як він потрапив на територію садочка, – це справа поліції.

«Я вважаю, що він потрапив через паркан, тому що там паркан невисокий, під час вихідних. У садочку чотири дні нікого не було, він був прибраний ще у п’ятницю, - прибирають, коли діти йдуть додому», - сказала посадовиця.

Правоохоронці наразі досліджують одяг дитини, з’ясовуючи, яка вибухова речовина була у пристрої.Джерело: https://censor.net/ua/n3241088

Telegram Channel