У головнокомандувача ЗСУ та відомої волонтерки, голови Чернігівської ОДА народилася донечка - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
У головнокомандувача ЗСУ та відомої волонтерки, голови Чернігівської ОДА народилася донечка

Щастя родині!

Фото: Патріоти України.

У головнокомандувача ЗСУ та відомої волонтерки, голови Чернігівської ОДА народилася донечка

Про те, що 53-річний Руслан Хомчак одружився із 29-річною головою Чернігівської ОДА, стало відомо в жовтні 2020-го. Пара нібито зустрічалася всього пів року

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Ганна Коваленко, дружина головнокомандувача ЗСУ генерал-полковника Руслана Хомчака, народила дівчинку. Про це жінка повідомила в понеділок, 11 січня, на своїй Facebook-сторінці, інформують Патріоти України.

Коваленко також оприлюднила перше фото з дочкою й назвала її ім'я – Марія. «Марія Русланівна Хомчак сьогодні з'явилася на світ. Ми щасливі», – написала дружина головнокомандувача.

Джерела журналістів повідомили, що очільниця Чернігівської ОДА планує піти в декретну відпустку лише на місяць. У цей час її обов'язки, ймовірно, буде виконувати Олександр Савченко, заступник Коваленко.

Жінка є главою всеукраїнської ГО «39-та жіноча сотня Самооборони Майдану», координаторкою ГО «Антикорупційний рух України».

Нагадаємо, про те, що 53-річний Хомчак одружився із 29-річною головою Чернігівської ОДА, стало відомо в жовтні 2020-го. Пара нібито зустрічалася всього пів року. Головнокомандувач ЗСУ був раніше одруженим і розлучився в 1993 році, для Коваленко цей шлюб став першим.

Що відомо про Ганну Коваленко:

Жінка є главою всеукраїнської ГО «39-та жіноча сотня Самооборони Майдану», координаторкою ГО «Антикорупційний рух України».

Вона була консультанткою при комітеті Верховної Ради з питань безпеки і оборони, а також радницею трьох міністрів оборони і міністра інформаційної політики Юрія Стеця у 2014-2015 роках.

Читайте такожСкільки має тривати заняття під час дистанційного навчання: пояснення МОЗ

У 2019-му була обрана народною депутаткою від «Слуги народу».

10 вересня 2019 року достроково склала повноваження з огляду на призначення її заступницею глави Офісу президента.

У квітні 2020 року Коваленко призначили заступницею міністра розвитку громад і територій.

Нині вона є єдиною жінкою-губернатором в Україні.