Волиняни масово відмовляються від дротового радіо - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.27 € 32.60
Волиняни масово відмовляються від дротового радіо

Дротове радіо вже не актуальне?

Фото Суспільного.

Волиняни масово відмовляються від дротового радіо

Без радіо вже залишилася тисяча абонентів

З нового року без дротового радіо в населених пунктах Волині лишилася тисяча абонентів. Це пов’язано з тим, що в регіонах люди відмовляються від послуги проводового радіо, розповів Суспільному речник ПАТ «Укртелеком» Михайло Шуранов.

За останні 5 років кількість абонентів, які користувалися проводовим радіо, зменшилася в 5 разів. До 2021 року на Волині реєстрували тисячу абонентів. Ця послуга, каже речник, стала збитковою для товариства.

За останні 5 років кількість абонентів, які користувалися проводовим радіо, зменшилася в 5 разів.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України про припинення сигналу знає. Представниця ради у Волинській області Лілія Бойко каже, що це господарська діяльність між Укртелекомом і телерадіокомпанією. А відповідно до закону Нацради не має права вмішуватися у цю господарську діяльність. Як альтернативу, - каже Лілія Бойко, - потужне радіомовлення територіальних громад. Якщо буде звернення радіокомпанії до Національної ради, будуть зроблені прорахунки частоти, далі подається заява на конкурс і видається відповідна ліцензія.

На проводовому мовленні «Українське радіо.Луцьк» можна слухати лише в обласному центрі. У Луцьку - 3 300 абонентів, каже продюсер Волинської філії Костянтин Лоцман. У ФМ-діапазоні - по всій Волині радіо для слухачів працює у звичному режимі.

 

Джерело: Суспільне Волинь