Палацу учнівської молоді в Луцьку повернули приміщення вартістю 1,7 мільйона гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.04 € 32.79
Палацу учнівської молоді в Луцьку повернули приміщення вартістю 1,7 мільйона гривень

Майно передали незаконно.

Фото open.lutsk.ua.

Палацу учнівської молоді в Луцьку повернули приміщення вартістю 1,7 мільйона гривень

У справу втрутилася прокуратура

Північно-Західний апеляційний господарський суд залишив у силі рішення Господарського суду Волинської області про задоволення позову Луцької місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Луцької міської ради та Управління освіти міської ради, визнання недійсним укладеного у грудні 2018 року договору оренди й зобов’язання підприємця повернути Управлінню освіти приміщення площею понад 100 кв. м і вартістю 1,7 млн грн, розташоване у Палаці учнівської молоді в Луцьку.

Приміщення комплексного багатопрофільного позашкільного навчально-виховного закладу передано суб’єкту господарювання для здійснення діяльності, ніяк не пов’язаної з освітньою, що прямо заборонено Законом України «Про освіту».

Прокурори з'ясували, що унаслідок порушень, допущених під час передачі комунального майна в оренду, приміщення комплексного багатопрофільного позашкільного навчально-виховного закладу передано суб’єкту господарювання для здійснення діяльності, ніяк не пов’язаної з освітньою, що прямо заборонено Законом України «Про освіту».

Нагадаємо, корупціонеру, якого взяли на хабарі у півмільйона гривень, присудили умовний термін.

Суди першої та апеляційної інстанцій задоволили позовні вимоги прокуратури, відтак приміщення, яке використовували не за призначенням, повернуто розпоряднику.

Джерело: Пресслужба Волинської обласної прокуратури.