Нововолинець Андрій Бурда увійшов до списку найкращих фотографів на міжнародному конкурсі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.86 € 31.70
Нововолинець Андрій Бурда увійшов до списку найкращих фотографів на міжнародному конкурсі

Світлини мешканця міста гірників одні з най-най-най у світі.

Фото Burda_Andrey.

Нововолинець Андрій Бурда увійшов до списку найкращих фотографів на міжнародному конкурсі

Наш земляк брав участь у тематичному конкурсі «Крилаті комахи». За результатами голосування його робота увійшла у ТОП 4% найкращих фотографій конкурсу

Фотографія нововолинця Андрія Бурди потрапили до списку найкращих на міжнародному конкурсі 35AWARDS, інформує інтернетвидання «Буг».

А сам Андрій Бурда потрапив до ТОП 4% найкращих фотографів в цій номінації. Всього в конкурсі взяло участь 3 229 осіб з 114 країн і 1330 міст. В цілому на суд журі було подано 8 247 фотографій.

 

 Всього в конкурсі взяло участь 3 229 осіб, а наш земляк потрапив у рейтинг найліпших.

Андрієві 56 років, фотографією він займається вже більше 25 років. За фахом він художник, раніше працював у міському Палаці культури.

За словами Андрія, фотографія – це хобі, йому подобається красива картинка, він любить фотографувати природу, пейзажі, тварин, натюрморти та макро. Знімок комах, який потрапив до ТОПу на конкурсі, був зроблений у полі поблизу Нововолинська.

Читайте також: Володимирчанки вийшли у фінал міжнародного фестивалю

Довідка. Фотоконкурс «35AWARDS» – велика міжнародна премія заснована в 2015 році творцями професійного фото-спільноти 35photo.ru. Щороку фотопремія залучає 35 членів журі з різних країн. У перший рік взяло участь 36 тисяч осіб з 110 країн. З 2016 вже більше 76 тисяч. Особливу увагу премія приділяє системі голосування в 3 етапи, на кожному з яких посилюються критерії відбору.

Фотографії Андрія Бурди з його сторінки у фейсбуці: