Луцькі муніципали закликали підприємців прибирати сніг і лід - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Луцькі муніципали закликали підприємців прибирати сніг і лід

Представники магазинів, кафе й інших закладів мають подбати, щоб містяни не падали.

Фото Департаменту муніципальної варти.

Луцькі муніципали закликали підприємців прибирати сніг і лід

Прибирання узимку суб’єктами господарювання передбачено Правилами благоустрою обласного центру

У зв'язку із очікуваною різкою зміною погодних умов, пониженням температури, утворенням ожеледиці та снігопадами нагадуємо, що суб’єкти господарювання зобов’язані подбати про регулярне прибирання тротуарів, пішохідних доріжок, входів до будівель і споруд від снігу та льоду, здійснювати посипання протиожеледними засобами прилеглих територій, своєчасно очищати дахи, водостічні труби, карнизи від льоду із забезпеченням заходів безпеки (встановленням огорож на тротуарах, пішохідних зонах і негайним прибиранням скинутого снігу та льоду). Про це інформує Департамент муніципальної варти Луцької міськради.

 

 

Суб’єкти господарювання зобов’язані подбати про регулярне прибирання тротуарів, пішохідних доріжок, входів до будівель і споруд від снігу та льоду.

Також департамент муніципальної варти Луцької міської ради нагадує усім суб’єктам підприємницької діяльності, підприємствам, установам, організаціям та громадянам щодо необхідності неухильного дотримання пункту 4.27 Правил благоустрою міста Луцька, а саме: встановлення заходів безпеки на сходах у вигляді дерев’яних та гумових трапів, килимків, використання протиожеледних засобів.

 

 Читайте також: У Луцьку врятували родину лебедів, які примерзли до криги (відео)

Інспекторами департаменту продовжується посилений контроль за дотримання суб'єктами господарювання п.4.27 Правил благоустрою міста Луцька та у разі виявлення фактів порушень, будуть видані приписи на їх термінове усунення.