Поліщук пояснив чому «тягне кота за хвоста» щодо призначення свого першого заступника - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.27 € 32.60
Поліщук пояснив чому «тягне кота за хвоста» щодо призначення свого першого заступника

Поліщук ще не має першого заступника.

Фото – 12 канал.

Поліщук пояснив чому «тягне кота за хвоста» щодо призначення свого першого заступника

Призначення може відбутися на наступній черговій сесії міської ради або ще через одну

Луцький міський голова Ігор Поліщук розповів, чому досі не призначив першого заступника.

У коментарі ІА ВолиньPost він пояснив, що перший заступник – це кандидатура, яка визначена в штатному розписі міської ради, який формує міський голова. Натомість законодавством не передбачено, що така людина обов’язково повинна бути у штаті.

Нагадаємо, Ігор Поліщук має двох заступниківв – Юрія Вербича, який працює на цій посаді ще з часу, коли міським головою був Микола Романюк, та Ірину Чебелюк, кандидатуру якої затвердили 17 грудня.

Прізвища претендентів Ігор Поліщук назвати відмовився, але зауважив, що не йдеться про людей, які наразі працюють у керівних ланках міської ради. 

Щодо призначення першого заступника Поліщук прокоментував так: 

«Наразі є кілька претендентів. Але це надзвичайно відповідальна посада, яку повинна обіймати людина з надзвичайно високими професійними і моральними якостями, яка повинна мати стратегічне бачення розвитку міста і патріотизм».

На його переконання, не варто поспішати з таким призначенням і якомога краще перевірити претендентів, провести з ними додаткові співбесіди.

Прізвища претендентів Ігор Поліщук назвати відмовився, але зауважив, що не йдеться про людей, які наразі працюють у керівних ланках міської ради. Щодо часових рамок такого призначення, то міський голова зауважив, що таких меж немає. Але додав, що це може відбутися на наступній черговій сесії міської ради або ще через одну.

Джерело: ІА Волиньпост.