На Волині до Держбюджету торік сплачено на 18,7 відсотка більше грошей - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.94 € 31.90
На Волині до Держбюджету торік сплачено на 18,7 відсотка більше грошей

До державної скарбниці господарюючі суб’єкти області спрямували на 696 мільйонів гривень податків більше.

Фото Укрінформ.

На Волині до Держбюджету торік сплачено на 18,7 відсотка більше грошей

За підсумками 2020 року платники податків Волині спрямували до загального фонду держбюджету 4 мільярди 425 мільйонів гривень податкових платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області

Сума сплачених до держбюджету податків в області торік на 18,7 відсотка перевищує показники 2019 року. До державної скарбниці господарюючі суб’єкти спрямували на 696 мільйонів гривень податків більше.

До державної скарбниці господарюючі суб’єкти спрямували на 696 мільйонів гривень податків більше.

«Фінансова незалежність і безпека держави завжди передбачають соціальну відповідальність кожного платника податків. Тому позитивна динаміка податкових надходжень до бюджету в період світової пандемії COVID-19 якнайкраще ілюструє позицію більшості господарюючих суб’єктів Волині у виконанні свого конституційного обов’язку», - зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Читайте ткож «Європейська Солідарність» пропонує 7 мільярдів з Офісу Зеленського та силовиків спрямувати на субсидії – законопроект.

Джерело: ДПС у Волинській області.