Курси НБУ $ 29.25 € 30.58
«За майбутнє» скликає позачергові сесії місцевих рад на Волині й в інших областях

У різних містах України люди протестують проти здорожчання і так бідного життя.

Фото Укрінформу.

«За майбутнє» скликає позачергові сесії місцевих рад на Волині й в інших областях

Збирають депутатів задля розгляду мораторію на підвищення комунальних тарифів

Депутати від партії «За майбутнє» скликають позачергові сесії обласних та міських рад для ухвалення звернення до президента, уряду та Верховної Ради щодо встановлення економічно обґрунтованих комунальних тарифів та введення мораторію на їхнє підвищення мінімум на 1 рік. Про це йдеться на сайті політсили, інформує ТСН. Приміром, Волинська рада має зібратися 14 січня. 

«Партія «За майбутнє» вимагає введення мораторію на підвищення комунальних тарифів до кінця року.

Нардепи від цієї політсили підготували відповідний законопроєкт та збираються зареєструвати його у Верховній Раді. Але, кажуть, для того, щоб парламент не «поховав» цю ініціативу, своє слово мають сказати громади. «Партія «За майбутнє» вимагає введення мораторію на підвищення комунальних тарифів до кінця року. 

Рішення про проведення позачергової сесії вже ухвалили Волинська, Хмельницька та Полтавська обласні ради, які запланували скликання 14, 15 та 21 січня відповідно.

Найближчим часом аналогічні рішення затвердять Київська, Запорізька, Черкаська, Житомирська, Рівненська, Тернопільська, Чернігівська та Львівська обласні ради.

«Очікуємо, що й інші регіони приєднаються до нашої ініціативи. Щоб досягти результатів, треба робити реальні кроки», – заявив лідер партії «За майбутнє» Ігор Палиця.

Telegram Channel