Програміст із Сан-Франциско забув пароль від електронного гаманця з біткоїнами на 220 мільйонів доларів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.04 € 32.79
Програміст із Сан-Франциско забув пароль від електронного гаманця з біткоїнами на 220 мільйонів доларів

Отакої!

Ілюстрація epravda.com.ua

Програміст із Сан-Франциско забув пароль від електронного гаманця з біткоїнами на 220 мільйонів доларів

Виявляється, така ситуація є доволі поширеною

Програміст із Сан-Франциско (США) Стефан Томас забув пароль від захищеного зовнішнього жорсткого диска, на якому зберігаються ключі від електронного гаманця з 7 тисячами біткоїнів - зараз вони коштують понад 220 мільйонів доларів.

Про це пише Економічна правда з посиланням на New York Times.

У Томаса залишилось дві спроби, щоб згадати пароль.

Зазначається, що у Томаса залишилось дві спроби, щоб згадати пароль.

«Томас багато років тому загубив листок із паролем від жорсткого диску IronKey.

Диск дозволяє зробити тільки 10 спроб входу: після цього він перезаписує дані, і інформація стає недоступною назавжди. Наразі Томас ввів вже вісім варіантів паролів - всі вони виявилися невірними», - йдеться у статті.

«Я просто лежав у ліжку і думав про це. Тоді я йшов до комп'ютера з якимось новим варіантом, і це не спрацьовувало, і я знову був в розпачі», - розповів він.

Як пише видання, втрата ключів від електронних гаманців з біткоїнами - досить поширене явище. 

За даними криптовалютної компанії Chainalysis, із наявних 18,5 мільйонів біткойнів приблизно 20 відсотків - так чи інакше втрачені їхніми власниками.

Водночас компанія Wallet Recovery Services, яка допомагає знайти загублені цифрові ключі, повідомила NYT, що отримувала за останній місяць кількість відповідних заявок зросла утричі.