Нардепка від Волині вимагає повернути пільгу мешканцям 30-ти кілометрової зони Рівненської АЕС - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.86 € 31.70
Нардепка від Волині вимагає  повернути пільгу мешканцям 30-ти кілометрової зони Рівненської АЕС

Несподівано касували пільгу, яка діяла до цього року.

Фото depositphotos.

Нардепка від Волині вимагає повернути пільгу мешканцям 30-ти кілометрової зони Рівненської АЕС

Ірина Констанкевич, народна депутатка, звернулася до уряду щодо скасування пільги на електроенергію селянам волинських громад

«Тарифна політика уряду Д. Шмигаля викликає глибоке обурення. Підняття тарифів на електроенергію збурило усіх. Та громадян мого 23 виборчого округу дискримінували двічі. Бо уряд скасував ще й пільги на електроенергію мешканцям 30-ти кілометрової зони Рівненської АЕС. А це про 47 населених пунктів Маневицької, Прилісненської та Колківської ТГ», - написала народна депутатка від Волині Ірина Констанкевич у фейсбуці.

«Я звернулася до Голови уряду Д. Шмигаля щодо скасування цих дискримінаційних рішень і дотримання соціальних гарантій», - додала Констанкевич, виклавши текст звернення.

 

Скасування пільги зачепить мешканців  47 населених пунктів Маневицької, Прилісненської та Колківської ТГ.

Читайте також: Уряд скасував пільговий тариф на електроенергію для населення

Депутатка обурена, що пільгу відмінили без попередження, серед зими. Пише, що в смт. Маневичах відсутнє газопостачання, тож люди, які активно користуються електроенергією, дуже потерпатимуть.