Студент луцького вишу винайшов технологічний сучасний пристрій (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.86 € 31.70
Студент луцького вишу винайшов технологічний сучасний пристрій (Фото)

Пристрій Владислава.

Фото ЛНТУ.

Студент луцького вишу винайшов технологічний сучасний пристрій (Фото)

Створив прилад для перетворення енергії електромагнітного випромінювання в електричну 

Студента першого курсу спеціальності Інженерія програмного забезпечення Владислав Тимчук зайняв третє місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук України. Секція «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження».

Про це розповіли на сайті Луцького національного політехнічного університету.

Владислав працював над темою «Використання електромагнітних хвиль як альтернативного джерела енергії». Він розглянув можливість використання електромагнітної енергії як альтернативного джерела енергії, акцентував увагу на тому, що для живлення сучасних електронних пристроїв все частіше використовуються малопотужні джерела альтернативної енергії.

Владислав зумів створити такий пристрій, для якого не потрібні були б енерговитрати, досяг підвищення ККД пристрою, спростив технологію його виготовлення і знизив вартість.

Він створив прилад для перетворення енергії електромагнітного випромінювання, зокрема оптичного діапазону, в електричну енергію. Владислав зумів створити такий пристрій, для якого не потрібні були б енерговитрати, досяг підвищення ККД пристрою, спростив технологію його виготовлення і знизив вартість.

 

 

 

Читати такожСтудент луцького «політеху» став чемпіоном України 

 

Джерело: Сайт ЛНТУ