Датчики Tesla виявили невидиму людину на кладовищі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.91 € 31.78
Датчики Tesla виявили невидиму людину на кладовищі

Збій електроніки?

Фото: sundries.com.ua

Датчики Tesla виявили невидиму людину на кладовищі

Через деякий час щось, що сприймалося машиною як людина, пропало з радарів.

Користувач Twitter Ovidiu Maciuc опублікував ролик, знятий з електрокара Tesla в США в середині дня, коли машина опинилася біля невеликого кладовища. Датчики машини показали, що поряд з автомобілем по кладовищу рухається людина. Але в камеру смартфона не видно, щоб на кладовищі хтось був. При цьому машина продовжувала відстежувати невидимку досить довго, поки вона не зникла.

Ролик триває 14 секунд та весь цей час Tesla сигналізує водієві, що поруч з маши

Інцидент стався під час руху електрокара повз невелике кладовище, традиційного для США — могили прикриті плитами, немає ніяких високих пам’ятників. Машина до початку знімання, наскільки можна зрозуміти, рухалася на автопілоті, потім водій пригальмував, намагаючись зрозуміти — виявлення невидимої людини це короткочасний збій електроніки чи ні. Виявилося, що ні — датчики впевнено фіксували людини там, де нікого не було.

Читайте такожПатрульні закликали волинських водіїв готуватися до снігових переметів: назвали місця, де можна перечекати негоду в дорозі

Через деякий час щось, що сприймалося машиною як людина, пропало з радарів.

У Tesla поки ніяк не прокоментували інцидент. Користувачі соціальної мережі в коментарях жартома зазначили, що, по всій видимості, це нова функція від Ілона Маска, яка дозволяє бачити привидів. Сам Маск, при тому, що Ovidiu Maciuc його тегнув, поки також ніяк не відреагував на дивну поведінку електроніки Tesla в ролику.

Машина до початку знімання, наскільки можна зрозуміти, рухалася на автопілоті, потім водій пригальмував, намагаючись зрозуміти — виявлення невидимої людини це короткочасний збій електроніки чи ні.

Добою раніше стало відомо, що машини Tesla найближчим часом можуть отримати нову функцію, за допомогою якої зможуть спілкуватися з пішоходами. Маск виклав в Twitter короткий ролик з підписом, що Tesla скоро заговорять з людьми і це не жарт. Передбачається, що машини через зовнішні динаміки зможуть при русі на невеликій швидкості емітувати звуки різних транспортних засобів, наприклад, цокіт копит коня. Втім, звукового сміття в містах і так досить, якщо заговорять ще й машини, то це може бути не так потішно, як здається на перший погляд.

 

 

Джерело: sundries.com.ua