Курси НБУ $ 29.25 € 30.11
Муніципали штрафують лучан, які не вивозять гілля (Фото)

Кронування.

Фото муніципалів.

Муніципали штрафують лучан, які не вивозять гілля (Фото)

Здійснюючи кронування чи видалення дерев та кущів при впорядкуванні прибудинкових територій багатоквартирних будинків чи присадибних ділянок, лучани часто-густо зносять видалене гілля до контейнерів для збору твердих побутових відходів, створюючи ось такі звалища

У Луцьку такі випадки виявили інспектори відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста на вулицях Кравчука, 10, 17, 19, Конякіна, 31, Січовій, 3-а, проспекті Відродження, 16 та бульварі Дружби Народів, 11.

Про це інформують в департаменті муніципальної варти Луцькради.

Муніципали нагадують, що територія біля контейнерів для ТПВ – це не місце для звалищ гілля, зілля, ремонтних, будівельних чи побутових відходів. Ба більше, гілля не є побутовими відходами і повинне бути вивезене особами, які організовують чи здійснюють зрізання, у відведене місце.

Лучани часто зносять видалене гілля до контейнерів для збору твердих побутових відходів, створюючи звалища.

Попереджають, що при виявленні осіб, які порушують п.п.2.5.5.1.1 та 2.5.5.1.2 Правил благоустрою міста Луцька та здійснюють засмічення та влаштування звалищ, інспектори департаменту муніципальної варти Луцької міської ради складають протоколи про адміністративні правопорушення за ст. 152 КУпАП.

Штраф за такі порушення становить від 340 до 1360 грн. громадянам, а якщо такі дії вчинено посадовою особою – від 850 до 1700 грн.

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: Департамент муніципальної варти Луцькради.
Telegram Channel