В Україні скасували червоні дипломи - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.86 € 31.70
В Україні скасували червоні дипломи

Будуть нові дипломи!

Фото kurs.com.ua.

В Україні скасували червоні дипломи

Останні «червоні» випускники вишів отримали в 2020 році

В Україні випускники навчальних закладів більше не зможуть отримати дипломи про вищу освіту з відзнакою, відомі як «червоні дипломи».

Відповідний наказ №1571 від 29 грудня 2020 го був підписаний керівником Міністерства освіти науки і України Сергієм Шкарлета і вступив в силу з січня 2021 року, передає сайт Курс.

Як говориться в документі «Про затвердження форм документів про вищу освіту (наукові ступені) і додатки до них, зразка академічної довідки», тепер при закінченні вузу випускникам будуть видаватися дипломи без можливості отримати нагороду.

Останні «червоні дипломи» українські випускники вищих навчальних закладів отримали в 2020 році.

Попередній наказ МОН України, який встановлював форми документів про вищу освіту і наукові ступені, вже втратив свою силу. Таким чином, останні «червоні дипломи» українські випускники вищих навчальних закладів отримали в 2020 році.

Крім того, в Міносвіти затвердили форми додатка до диплома європейського зразка і зразок академічної довідки.

Також були затверджені нові форми для дипломів доктора філософії, доктора мистецтв і доктора наук. А в дипломах фахівця і молодшого спеціаліста в графі «ступінь вищої освіти» буде вказуватися освітньо-кваліфікаційний рівень. У дипломах молодшого бакалавра, бакалавра або магістра, які будуть отримувати випускники без громадянства, буде додатково вказуватися рік надходження і повна назва навчального закладу, в яке студент вступив на початку навчання в Україні.

Читати також:У волинському університеті повідомили, як вчитимуться студенти в другому семестрі

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: Курс