Чи повернуть молодшокласників до звичайного навчання під час локдауну - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.86 € 31.70
Чи повернуть молодшокласників до звичайного навчання під час локдауну

Чи повернуться до школи?

Фото УНІАН.

Чи повернуть молодшокласників до звичайного навчання під час локдауну

На переконання міністра, якщо наступного понеділка учні молодших класів повернуться в школи, це «зведе нанівець мету посиленого карантину»

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що не можна повернути до звичайного навчання учнів молодшої школи під час дії посиленого карантину в Україні.

Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці, передає УНІАН.

«Чому не можна завчасно повернути офлайн-навчання для учнів початкової школи? Якщо в наступний понеділок учні молодших класів повернуться в школи, це зведе нанівець мету посиленого карантину. На це є низка причин», – заявив він.

За словами Степанова, період дії посиленого карантину в Україні збігається в часі з завершенням інкубаційного терміну захворювання на COVID-19 у людей, які інфікувалися протягом новорічних свят.

«Багатьом з вас відомо, що діти нерідко переносять коронавірус безсимптомно, тому батьки можуть не знати про ризики передачі хвороби й привести малечу на навчання. А це, своєю чергою, призведе до зростання захворюваності через перехресне зараження дітей», – заявив він.

 Діти можуть «принести» інфекцію зі школи до членів своєї родини. «Зокрема й до тих, які знаходяться в зоні ризику (таку ситуацію ми вже спостерігали в країнах ЄС)», - зазначив він.

Також, за словами міністра, діти можуть «принести» інфекцію зі школи до членів своєї родини. «Зокрема й до тих, які знаходяться в зоні ризику (таку ситуацію ми вже спостерігали в країнах ЄС)», - зазначив він.

Степанов також зауважив, що показник захворюваності серед дітей продовжує зростати. «Якщо в листопаді він становив 3,1%, у грудні вже підскочив до 5,9% від загальної кількості. Я розумію батьків та вчителів — усі надто втомилися від обмежувальних заходів. Але маємо ще трохи набратися терпіння. Карантин триватиме до 24 січня, результатом його дотримання стане спроможна витримувати подальше навантаження медична система», - додав він.

У МОЗ також закликали деяких політиків «не маніпулювати темою та не використовувати її заради власного піару» та згадати, що «йдеться про життя та здоров‘я».

Нагадаємо, Локдаун не скасують, карантин встановлений до 28 лютого: Степанов розповів, які обмеження чекають Україну

Джерело: УНІАН