У заметених снігом Карпатах шукають 25-річного туриста зі Львова (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
У заметених снігом Карпатах шукають 25-річного туриста зі Львова (Фото)

Нічого собі!

Фото ДСНС України.

У заметених снігом Карпатах шукають 25-річного туриста зі Львова (Фото)

Він заблукав під час проходження туристичного маршруту на г. Піп Іван Мармароський

На Рахівщині продовжуються пошуки 25-річного львів’янина, що заблукав під час проходження туристичного маршруту на г. Піп Іван Мармароський. Напередодні, 14 січня, рятувальники прочісували місцевість до пізнього вечора, періодично підтримуючи з хлопцем телефонний зв’язок. Врешті-решт пошуки довелося призупинити через погіршення погодних умов, інформує ДСНС України.

Сьогодні вранці, 15 січня, роботи відновили. У пошуках беруть участь гірські рятувальники з м. Рахів та с. Кваси – загалом 10 чоловік особового складу та 4 одиниці техніки.

У пошуках беруть участь гірські рятувальники з м. Рахів та с. Кваси – загалом 10 чоловік особового складу та 4 одиниці техніки.

Крім цього, з’явилася інформація, що турист може перебувати на території Румунії. Тож представники Мукачівського прикордонного загону зв’язалися з румунськими колегами та закликали їх долучитися до пошуків заблукалого львів’янина.

Пошуки тривають.