Курси НБУ $ 36.57 € 37.03
Волинь втратила великого друга і благодійницю: померла Ульріке Бооз (Фото)

Вічна пам’ять!

Фото з фейсбук-сторінки Ulrike Boos.

Волинь втратила великого друга і благодійницю: померла Ульріке Бооз (Фото)

Подружжя Вольфганг та Ульріке Бооз, представники Мальтійської служби допомоги м.Шверте (Німеччина), неодноразово приїжджали на Волинь з благодійними місіями

Адміністрація та колектив Ковельського МТМО висловлюють глибоке співчуття керівнику Мальтійської служби допомоги м.Шверте (Німеччина) Вольфгангу Боозу з приводу тяжкої втрати смерті дружини Ульріке. «Співпраця Ковельського МТМО та Мальтійської служби триває понад 25 років. Упродовж цього часу Ульріке Бооз брала активну участь у благодійній діяльності неодноразово відвідувала Ковель з благочинними місіями, надаючи гуманітарну допомогу медичним закладам міста і району.

Вольфганга та Ульріке Бооз за багатолітнє безкорисливе подвижництво у 2018 році було нагороджене відзнакою ВГО «Країна» медаллю «За благодійність». 

Благодійна спільнота втратила чудову людину, чуйну, доброзичливу, безкорисливу, яка назавжди залишиться у людській пам'яті. Схиляємо голови та щиро поділяємо горе родини», - йдеться на сторінці Ковельського МТМО у фейсбуці.

 

 Вольфганга та Ульріке Бооз за багатолітнє безкорисливе подвижництво у 2018 році було нагороджене відзнакою ВГО «Країна» медаллю «За благодійність». Її меценатам вручив Ковельський міський голова Олег Кіндер.

 

 

 

 

Telegram Channel