Зять Медведчука очолив найбільшу електромережеву компанію Росії - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 31.89
Зять Медведчука очолив найбільшу електромережеву компанію Росії

Рюмін працює в російській енергетиці не менше ніж 10 років.

Фото rosseti-lenenergo.ru.

Зять Медведчука очолив найбільшу електромережеву компанію Росії

Зять лідера партії ОПЗЖ Віктора Медведчука Андрій Рюмін робить кар'єру в російській енергетиці

Зять лідера української партії ОПЗЖ Віктора Медведчука Андрій Рюмін очолив найбільшу електромережеву компанію Росії ПАТ «Россети». Про це в компанії повідомили російському агентству «Інтерфакс», інформує видання «Гордон».

Рюміну 40 років. До цього він працював в «Об'єднаній енергетичній компанії» (спочатку став заступником гендиректора із 2011 року, а 2013 року – главою), пізніше займався підприємницькою діяльністю – у період із 2014-го до 2016 року, 2018 року став гендиректором «Россети Ленэнерго».

ПАТ «Россети», зазначає агентство, – найбільша електромережева компанія Росії, яка об'єднує у своїй структурі магістральний електромережевий комплекс, міжрегіональні та регіональні розподільчі електромережеві компанії. Державі належить 88,04% у капіталі компанії.

Рюмін і донька Медведчука Ірина одружилися 2006 року в Москві. Як писала газета «Взгляд», на весіллі був український нардеп Нестор Шуфрич, який розповів, що пара познайомилася на швейцарському гірськолижному курорті.

Рюмін і донька Медведчука Ірина одружилися 2006 року в Москві. 

За даними проєкту «Схеми: корупція в деталях», восени 2018 року Рюмін став співзасновником компанії ТОВ «Прайм-Інвест» і партнером великого російського забудовника Павла Те.

«Схеми» зазначають, що Рюмін, окрім бізнесу, займається в Росії і громадською діяльністю.

Читайте також: Волинські олігархи–нардепи Степан Івахів та Ігор Палиця серед найбільших прогульників

Він є членом опікунської ради клубу «Спорт-Правопорядок» у Санкт-Петербурзі. 2019 року, як повідомляла пресслужба «Ленэнерго», Рюміна нагородили медаллю ордена «За заслуги перед Вітчизною» II ступеня за великий внесок в організацію чемпіонату світу з футболу 2018 року.