Померли під час сексу: підполковника з дружиною знайшли побитими в підгузках - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.86 € 31.70
Померли під час сексу: підполковника з дружиною знайшли побитими в підгузках

Подружжя померло під час БДСМ-сесії під наркотиками.

Фото Pixabay.

Померли під час сексу: підполковника з дружиною знайшли побитими в підгузках

Інцидент трапився в Росії у Балашисі

44-річного російського підполковника та його 45-річну дружину знайшли мертвими. Тіла 14 січня виявила їхня донька. Обоє були одягнені у підгузки, а в квартирі були розкидані секс-іграшки, наркотики та віагра.

Подружжя померло під час БДСМ-сесії під наркотиками. Про це пише МК.

За даними видання, того дня чоловік, який працював в службі безпеки одного з банків, не з'явився на роботу без попередження. Донька отримала дзвінок від начальника свого батька. Пішла додому до батьків. Обидва лежали на ліжку, одягнені в підгузники. Тіла померлих були покриті гематомами. На місці оперативники виявили секс-іграшки і пристосування для БДСМ, а також наркотичні речовини, збуджуючі засоби, віагру та шприци. Експерти з'ясували, що спочатку померла жінка, а потім її чоловік – на його руках знайшли сліди від уколів.

Дочка померлих розповіла, що знала про таке захоплення батьків.

Читайте також: Учені розповіли, чому не варто вимикати світло у спальні під час сексу.

Дочка померлих розповіла, що знала про таке захоплення батьків. Вони часто закривалися будинку і просили її заздалегідь привезти їм продукти і підгузники. За її словами, батьки могли усамітнюватися таким чином на цілий тиждень. Також одного разу жінка скаржилася сусідам на те, що чоловік розпускає руки. На деякий час вона переїхала в орендоване житло, однак незабаром повернулася до чоловіка. Донька свого часу теж покинула рідний дім через те, що, за її словами, батько її бив і вимагав підчинятися йому.

Видання зазначає, що померлий підполковник служив в елітному підрозділі спецслужби і брав участь в одній з операцій в Чечні.