Порошенко про арешт Навального: Москва давно перейшла всі «червоні лінії» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.17 € 32.44
Порошенко про арешт Навального: Москва давно перейшла всі «червоні лінії»

Олексія Навального арештували на місяць після його прибуття в Росію з Німеччини, де він лікувався від отруєння.

Фото УП.

Порошенко про арешт Навального: Москва давно перейшла всі «червоні лінії»

Арешт Олексія Навального злочинним путінським режимом — черговий небезпечний виклик для всього демократичного світу

Про це пише на Facebook п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

«Москва давно перейшла всі «червоні лінії», за що й отримала і продовжує отримувати виправдане покарання. Свобода слова та зібрань, права людини, свобода діяльності опозиції для Кремля — реальна загроза стійкості режиму. У ці дні солідарного засудження чергового злочину російської влади переконаний, що без відповіді він не залишиться», – наголосив Порошенко.

Якщо Кремль продовжує не чути законних закликів, маємо йому допомогти додатковими санкційними обмеженнями, починаючи з позбавлення права голосу в ПАРЄ.

«Якщо Кремль продовжує не чути законних закликів, маємо йому допомогти додатковими санкційними обмеженнями, починаючи з позбавлення права голосу в ПАРЄ. Незважаючи на те, що наші підходи з Навальним щодо питання Криму є діаметрально протилежними, приєднуюся до вимог світу щодо поваги до демократичних цінностей і його негайного звільнення, як і сотень політв‘язнів і заручників Кремля, в тому числі українських громадян», – зазначив лідер партії.

«Зустрічати його повернення на батьківщину нормальна влада мала б не загрозою тюрми, а перспективою проведення всеохоплюючого і достовірного розслідування спроби його отруєння. Однак, це точно не про кремлівський режим, який в черговий раз розписується у власній слабкості і лицемірстві», – резюмує Петро Порошенко.

Читайте також Порошенко: вибори 17 січня поставили жирну крапку у місцевій кампанії – люди чекають захисту від «ЄС»​.