У Луцьку родину шпиталізували з отруєнням: деталі інциденту - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
У Луцьку родину шпиталізували з отруєнням: деталі інциденту

Отруєння на Потебні.

Фото Суспільного.

У Луцьку родину шпиталізували з отруєнням: деталі інциденту

Люди отруїлися не газом

Двох лучан, які ввечері 18 січня отруїлися невідомою речовиною, вже виписали додому.

Про це Суспільному розповів завідувач відділення Луцької міської клінічної лікарні Олександр Бойко.

11-річна дитина досі лишається у лікарні.

Нагадаємо, інцидент стався 18 січня на вулиці Потебні, 44. Керівник обласного Центру екстреної допомоги Володимир Шмаль каже: отруїлися мешканці однієї квартири: 62-річна жінка, 32-річний чоловік та дитина 11 років. Людей доставили до медзакладів міста.

У квартирі де отруїлися двоє дорослих та дитина проживає 12 людей, –  розповів один з жителів помешкання - Анатолій. Чим саме отруїлися його рідні не каже.

«Одна грубка гріла. Хотів другу запалити, а тяги не було і пішло на низ, димар був забитий. Я ж на кришу не залізу. Ось така єрунда зробилася. Я їх сюди привожу, бо з лікарні їду і їх сюди усіх забираю», - каже родич отруєних.

Медики кажуть, дорослих доставили у лікарню з підозрою на отруєння чадним газом. Згодом цей діагноз не підтвердився. «Був проведений біохімічний аналіз це не підтвердилося і сьогодні на даний час ці пацієнти є стабільні», - розповів завідувач відділення Луцької міської лікарні Олександр Бойко.

Серед постраждалих – неповнолітня дитина. Вона досі в лікарні в лікарні. Дорослих – виписали

В обласній дитячій лікарні, куди доставили 11-річну дитину розповіли, що неповнолітній особі поставили діагноз «токсична дія оксиду вуглецю»

Як розповів лікар Ігор Дородних, – дитині в реанімації провели кисневу терапію та детоксикацію. Її стан із позитивною динамікою, тому дитину перевели в педіатричне відділення.

Сусіди родини розповіли, що сім'я не благополучна. Начальник служби у справах дітей Луцької міської ради Федір Шульган ркаже, про цю сім'ю знають –  рік тому мешканці будинку зверталися до них зі скаргою на родину.

Джерело: Суспільне. Волинь.