13-річні школярки виклали в учнівський чат інтимні фото однокласниці - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.94 € 31.90
13-річні школярки виклали в учнівський чат інтимні фото однокласниці

Дитину цькували в мережі.

Фото Pixabay.

13-річні школярки виклали в учнівський чат інтимні фото однокласниці

Інцидент трапився в одній зі шкіл Новотроїцького на Херсонщині

13-річну дівчину зацькували однолітки. Вони створили в месенджері учнівський чат, де принижували дівчинку. А згодом виклали туди її інтимні фото.

Мати школярки звернулася до поліції. Розповіла, що донька відмовилась ходити до школи та бачитись з друзями. Під час перевірки факт кібербулінгу підтвердився, повідомили у відділі комунікації обласної поліції.

Однокласники висловлювалися на адресу дівчини нецензурною лайкою та надсилали між собою її інтимні фото.

«Про те, що в доньки виникли непорозуміння в класі, жінка дізналась наприкінці минулого тижня. До останнього дівчина замовчувала проблеми. Далі з'ясувалося, що ситуація «затяжна» – ще місяць тому в одній з соціальних мереж з дівчинкою почав спілкуватись хлопець її віку. Під час довготривалого листування він попросив надіслати її інтимні фото, і вона погодилася. Через деякий час один з однокласників показав дівчині чат у месенджері, куди її запрошено не було. Там однокласники висловлювалися на адресу дівчини нецензурною лайкою та надсилали між собою її інтимні фото. Дівчина згадала, що саме ці фото вона надіслала новому знайомому в соціальній мережі», - розповіли правоохоронці.

Читайте також: Як говорити з дитиною про секс.

Ювенальний поліцейський поспілкувався з учнями класу та з'ясував, що листування в соціальній мережі з дівчиною вели 2 її однокласниці.

«13-річні дівчата створили акаунт хлопчика-підлітка та листувались з ученицею. Потім скріншоти діалогів або фотографій надсилали в учнівський чат, де й насміхались з жертви», - розповів начальник ювенальної превенції поліції Херсонщини Віталій Сайфутдінов.

Відносно батьків неповнолітніх кривдниць правоохоронці склали адміністративні протоколи. А з дітьми провели профілактичні бесіди.